Hotel Braník ***

Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra města, v městské části Praha 4 – Braník. Hotel je standardně vybaven, má vlastní restauraci s terasou, kde je možno v letních měsících pořádat grilování pro skupiny osob. (Pokračování textu…)

Hotel Fortuna West ***

Hotel Fortuna West nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování na Praze 6 . Je výhodně umístěn ,do historického centra Prahy se dostanete pohodlně tramvají za 25 min a vzdálenost od mezinárodnho letiště je pouhých 9 km.

(Pokračování textu…)

Hotel Fortuna City ***

Leží nedaleko historického centra Prahy a nabízí 244 komfortních pokojů vybavených koupelnou se sprchou, satelitní TV a telefonem,zdarma Wifi internetové připojení ve veřejných prostorách hotelu, zdarma připojení k internetu v lobby hotelu pro všechny hosty. (Pokračování textu…)

Hotel Rezidence Emmy ****

Rezidence Emmy je moderně vybavený čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v klidné části Prahy 4. Hotel je situován v blízkosti rozlehlého Kunratického lesa. Díky své poloze nabízí snadnou a rychlou dostupnost do centra. (Pokračování textu…)

Clarion Hotel Prague City ****

Nově zrekonstruovaný hotel přímo v centru Prahy se nachází 5 minut chůze od Václavského náměstí . Užijete si komfortní moderní ubytováni v historické budově s vynikajícími službymi a můžete ochutnat i gurmánské speciality i tradiční českou kuchyni přímo v hotelové restauraci Benada.
(Pokračování textu…)

Clarion Hotel Prague Old Town ****

Nachází se v historickém centru Prahy v bezprostřední blízkosti nákupní zóny .Nabízí vysokou úroveň služeb a jedinečnou atmosféru.V 90 -ti pokojích a 3 apartmánech s letní terasou a nádherným výhledem na Prahu nabízí komfort, moderní vybavení a služby, připojení k internetu zdarma v hotelovém lobby a na pokojích, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech.
Hotel je vybaven i jednacími místnostmi s kapacitou až do 130 osob.

Buddha-Bar Hotel Prague *****

Pro náročné klienty můžeme nabídnout jedinečný pětihvězdičkový butikový hotel který se nachází v samotném srdci Prahy nedaleko od Staroměstského náměstí.Osloví Vás podmanivá atmosféra 35 luxusních pokojů a 3 apartmá historického objektu s mimořádně propracovaným desingem za použití špičkových materiálů.To vše je podtrženo vysoce profesionálním a zároveň osobním přístupem personálu. (Pokračování textu…)

The Mark Luxury Hotel Prague *****

Hotel The Mark se nachází v centru Prahy, jen pár metrů chůze od Staroměstského náměstí a Karlova mostu. V celém hotelu je možnost bezplatného připojení k internetu ve všech pokojích a veřejných prostorech hotelu. V hotelu je k dispozici 78 pokojů včetně pokoje s bezbariérovým přístupem a prezidentského apartmá. (Pokračování textu…)